1. MORARU VICTOR – PSD
  2. GRIGORE EMIL – CĂTĂLIN – PSD
  3. CRUNŢEANU DANIEL – EUGENIU – PSD Încetat mandat cf. HCJI nr.17/28.02.2019
  4. BĂNESCU VIOREL – VIVARI – PSD
  5. NEDU MARIN – PSD
  6. CHIDU TUDORIŢA – PSD
  7. NICĂ VIOREL – PSD
  8. HEREA GHEORGHE – PSD
  9. GORE MIHAI – PSD Încetat mandat cf. HCJI nr.7/16.02.2017
  10. MAFTEI GICĂ – PSD
  11. TANASĂ GHEORGHE – PSD
  12. MATACHE ANTON – PSD
  13. IANC ION – OCTAVIAN – PSD
  14. MITRAN ELENA – PSD
  15. OANCEA STELA – PSD
  16. RĂDULESCU CIPRIAN VIOREL – PSD
  17. PREPELIȚĂ CONSTANTIN – PSD
  18. TRIFAN LUMINIȚA – PSD
  19. BARCARI RODICA – LUMINIŢA – PNL Încetat mandat cf. HCJI nr.30/16.02.2017
  20. FUEREA SORIN – PNL
  21. VASILESCU CONSTANTINA – PNL
  22. CRISTEA VALENTIN MARIUS – PNL
  23. STOIAN DORIN CĂTĂLIN – PNL Încetat mandat cf. HCJI nr.101/10.09.2019
  24. MANEA GIGI – PNL
  25. RĂCEANU GABRIEL – PNL
  26. CONSTANTIN GHEORGHE – PNL
  27. STOICA SOFIEA – PNL
  28. SOARE DRAGOŞ – PNL
  29. GHEORGHE STELICĂ – ALDE Încetat mandat cf. HCJI nr.7/15.07.2016
  30. NUNU ION – ALDE
  31. GAE IONEL – ALDE
  32. POPA MARIN – ALDE Validat cf. HCJI nr. 1/19.01.2017
  33. CONDRUŢ ILEANA – PSD Validat cf. HCJI nr. 8/16.06.2017
  34. PĂCUREANU VIOREL -PNL Validat cf. HCJI nr. 43/23.03.2017 / Incetat cf. HCJI nr. 44/26.04.2018
  35. BALOV AUREL ALEXANDRU – PNL Validat cf. HCJI nr. 62/30.05.2018
  36. NIȚĂ NICUȘOR ȘTEFAN – PSD Validat cf. HCJI nr. 18/28.02.2019
  37. MITREA STELUȚA IULIANA – PNL -Validat cf. HCJI nr. 114/11.10.2019